|
|
| Al final, vam canviar la ruta de pujada i vam anar per Osca, aturant-nos a dormir a Candanchú. El dijous dia 15 vam arribar a la concentra i la tornada la vam fer també en dues parts: vam sortir el dissabte i vam tirar fins a Foix. Ahir diumenge la ruta ens va portar a Andorra per Pas de la Casa, després La Seu d'Urgell, Organyà, Cambrils, el coll de Jou, Solsona, Manresa, Igualada, Vilafranca i Sitges.
|
| |